Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Přišla povodeň,  spadla na nás průtrž,  zasypala nás lavina - čeho? Informací. Záplava informací. Často protichůdných: v Česku je zažitý názor, že ekopotraviny jsou zdravé, ale co čert nechce, z Anglie se dozvíme, že tamní vědci toto zpochybňují. A včil člověče mudruj! Jedna národu známá osoba zralého věku přišla k doktorovi s tím, že jí bolí ruka. Mažete si to něčím? Ptá se doktor. Paní vyjmenuje nějakou mast. Doktor na ní spustí: Ježíši, kdo Vám to poradil, to je špatně, to musíte mazat tímatím! A vážená paní popravdě říká: no přece předepsal mi to pan doktor z druhé ordinace. (asi měl jiného dodavatele)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 A přišel čas voleb do posl. sněmovny. To je teprve povodeň, asi větší než ta skutečná na Moravě. Polovička stran, mele to samé, jako před čtyřmi roky, samá veledůležitá sdělení a vůbec jim není na přítěž vědomí, že celé ty 4 roky nedělaly nic, jen potichu papkaly ty drobky, které jim ze zákona spadly do klína po posl. volbách. as největší pravděpodobností nebudou dělat nic zase až do příštích voleb. Prý nemají peníze na kampaň.

 Je rok a půl po volbách a vypadá to, že skutečně nic nedělají. (27.11.11)

 Je 3 a půl roku po volbách (20.09.2013) a jsou na krku předčasné volby. Na podzim r. 2012 schválila sněmovna církevní restituce a k 1.1. 2013 udělil president Klaus amnestii skoro všem, kteří tu kradli v předchozích létech a shodou okolností se dostali za to za mříže. A je vymalováno. Uvidíme, co s tím, pokud co půjde, udělají budoucí vítězové voleb.

 Vítězové voleb to nechali tak. ještě k tomu přidali (ODS,TOP 09, KDU,) rozdání peněz církvím - tzv restituce. Jsou tam i případy, kdy dostali peníze církve, které ještě v r. 48 nebyly. Asi jedna církev naznačila, že by se peněz těchto zřekla. (25.05.2017)

 To co slibovali - redukce církevních náhrad - nedodrželi, ostatně nic nového.    Ve volbách 20.10.2017 dostala ČSSD 7,24% hlasů.